فرماندار سنقروکلیایی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح این شهرستان اتخاذ شده است.
کد خبر: ۹۶۵۲۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶ 20 May 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا،غلامرضا مرتضوی افزود: در این رابطه با در نظر گرفتن شرایط شیوع بیماری کرونا ١۵٠ شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردمی شهرها و روستاهای این شهرستان پیش بینی شده است.

وی اجرای دقیق مُر قانون، رعایت اصل بی طرفی و امانتداری، صیانت از آراء مردم و مشارکت حداکثری را از اولویت‌های همه دست اندرکاران انتخابات در شهرستان سنقروکلیایی برشمرد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان سنقروکلیایی، همچنین از همه کسانی که دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند خواست تا برای تحقق مشارکت حداکثری تلاش کنند.

سنقر و کلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و دارای ۲۲۰ روستا در قالب هشت دهستان و ۲ بخش مرکزی و کلیایی است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رییس جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار