رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه:
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از ممنوعیت استفاده از جایگاه و امکانات دولتی به نفع نامزدها خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۶۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۰ 09 May 2024

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه، علی شعبانی شامگاه روز گذشته پنجشنبه (بیستم اردیبهشت‌ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب چهار راهبرد مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت را به عنوان تکلیف شرعی و قانونی برای تمامی دست اندارکاران انتخابات تعیین فرموده اند که همه ما موظف به اجرای دقیق آن ها هستیم.

وی حفظ سلامت، برقراری امنیت و رقابتی بودن انتخابات را بسترساز مشارکت گسترده مردم پای صندوق های دانست و افزود: در دور دوم انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه چهار نامزد شناخته شده با دیدگاه ها و سلایق مختلف حضور دارند و یک فضای رقابتی در این حوزه انتخابیه شکل گرفته است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: مجریان انتخابات باید از رای مردم به عنوان حق الناس، حفاظت و حراست کنند و در فرایند برگزاری انتخابات کاملا بی طرف باشند و هیچ کس حق استفاده از جایگاه و امکانات دولتی به نفع هیچ نامزدی را ندارد.

شعبانی از تلاش شبانه روزی برای تقویت سلامت انتخابات خبر داد و تاکید کرد: مدیریت ارشد و ستاد انتخابات استان از هر اقدامی که به ارتقای سلامت و امنیت دور دوم انتخابات کمک کند استقبال می کنند؛ به عنوان نمونه، تغییر جزئی در برخی مسئولیت های شهرستان کرمانشاه هم دقیقا با همین هدف صورت گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش‌های شبانه روزی دستگاه های امنیتی و انتظامی، مردم عزیز روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه می توانند در آرامش و امنیت کامل پای صندوق های رای بروند و به نامزدهای مورد نظر خود رای بدهند.

شعبانی در پایان تأکید کرد: سرنوشت نامزدها با رای مردم رقم خواهد خود و همه ما مکلف به اجرای قانون و حراست از آرای مردم هستیم.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار