مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خطاب به مسافران و گردشگران نوروزی، گفت: برای بازگشت عجله‌ای نداشته باشید، درصورت احساس خستگی و خواب آلودگی حتما استراحت کنید.
کد خبر: ۱۱۶۰۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۷ 30 March 2024

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از فارس، محمدباقر محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت این جمعیت در بحث جوانان، داوطلبان و پایگاه‌های امداد و نجات، اظهار کرد: امسال در بحث امداد و نجات که مهمترین وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر است با همکاری سایر دستگاه‌های امدادرسان، 50 پایگاه ثابت و موقت از ابتدای طرح نوروزی(24 اسفندماه) فعالیت خود را دوچندان کرده و در محورهای مواصلاتی استان در حال خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی هستند.
 
وی در توضیح ارائه خدمت در حوزه جوانان به برپایی 19 پایگاه در ورودی شهرها اشاره کرد و گفت: در این پست، فضاهای دوستداران کودک ایجاد شده که استقبال خوبی شده است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به برپایی خیمه‌های نماز، راهنمایی نوروز، تیم‌های سحر و سحاب، گفت: تیم‌های سحر و سحاب به صورت پیاده در میان انبوه جمعیت هستند و اگر نیاز به ارائه خدمات باشد در خدمت مردم هستند.
 
وی در ادامه با توصیه به مسافران و گردشگران نوروزی با توجه به روزهای پایانی سفر، گفت: در حال حاضر در شرایط موج بازگشت مسافران هستیم و از آنجا که آمار تصادفات در راه‌های کشور در طول سال بالا است درخواست می‌شود که کاربران جاده‌ای در این ایام با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی مواظب خود و همراهان باشند، بی‌توجهی به آن سبب ایجاد حادثه و پشیمانی می‌شود.
 
محمدی خاطرنشان کرد: برای بازگشت عجله‌ای نداشته باشید درصورت احساس خستگی و خواب آلودگی حتما استراحت کنید. قانون هر دو ساعت رانندگی، یک ربع استراحت را فراموش نکنید.
 
وی در پایان، گفت: شماره تلفن امدادی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر به صورت ۲۴ ساعته، آماده پاسخگویی به مردم و امداد و نجات افراد حادثه‌دیده است.
منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار