مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: تا آخر سال آینده بساط مدارس کانکسی بالای ۱۰ دانش‌آموز استان برچیده می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۶۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷ 13 September 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا مرزبان نظری با بیان اینکه سال تحصیلی گذشته ۱۴۵ مدرسه کانکسی با بیش از ۱۰ نفر دانش‌آموز در استان داشتیم، گفت: مهر امسال ۳۵ مدرسه کانکسی از این تعداد جمع آوری و مدارس نوساز جایگزین آنها خواهد شد.

نظری اضافه کرد: تا پایان امسال ۴۰ مدرسه کانکسی دیگر سطح استان را جمع آوری و مدارس نوساز را جایگزین آنها خواهیم کرد.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای جمع آوری تمامی مدارس کانکسی با بیش از ۱۰ دانش‌آموز استان در کوتاهترین زمان ممکن، گفت: تا آخر سال آینده همه مدارس کانکسی بالای ۱۰ نفر دانش‌آموز استان جمع آوری خواهند شد.

 نظری در ادامه با بیان اینکه مهر ماه امسال ۱۵ مدرسه با ۱۰۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان خواهد شد، گفت: برای ساخت این مدارس حدود ۶۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

 نظری اشاره ای هم به برنامه ریزی در راستای شاداب‌سازی مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید در قالب طرح شهید عجمیان داشت و گفت: در راستای اجرای این طرح که به طور همزمان در سراسر کشور اجرا شده، ۵۲۵ مدرسه سطح استان توسط مجموعه نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان با همکاری گروه‌های جهای شاداب‌سازی شده است.

 وی اضافه کرد: در این طرح رنگ آمیزی کلاس‌های درس، تعمیر میز و نیکمت کلاس های درس و... انجام گرفته تا مدارس با چهره‌ای شاداب به استقبال سال تحصیلی جدید بروند.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار