مدیرکل هواشناسی کرمانشاه:
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی ساعاتی از روز دوشنبه (فردا) هوای استان کرمانشاه در مناطق مرزی و با شدتی کمتر از امروز غبارآلود می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۵۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳ 10 September 2023

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه، اظهار کرد: هوای استان کرمانشاه هم‌اکنون صاف و غبارآلود است و پیش‌بینی می‌شود به تدریج از میزان غلظت غبار در مناطق مختلف استان کرمانشاه کاسته شود.

وی افزود: تا روز سه‌شنبه به خصوص طی ساعاتی از بعد از ظهر هر روز وزش بادهای غربی در منطقه تشدید می‌شود و این شرایط علاوه بر گرد و خاک محلی ممکن است دوباره طی ساعاتی از روز دوشنبه (فردا) هوای استان کرمانشاه را در مناطق مرزی و با شدتی کمتر از امروز غبارآلود کند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: به دنبال این شرایط از روز چهارشنبه تا پایان هفته پدیده قابل توجهی برای استان کرمانشاه نخواهیم داشت.

وی گفت: تا پایان هفته دمای هوا در قالب نقاط استان کرمانشاه تغییرات چندانی نخواهد داشت اما در ٢۴ ساعت گذشته دمای هوای کرمانشاه بین حداقل ١٧ و حداکثر ٣۵ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

این مسئول عنوان کرد: در این بازه زمانی خسروی با بیشینه دمای ۴٠ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرستان کنگاور با کمینه دمای یازده درجه سانتیگراد به عنوان خنک‌ترین نقطه استان کرمانشاه گزارش و به ثبت رسیده است.

وی عنوان کرد: کمترین دید افقی در شهر کرمانشاه در ٢۴ ساعت گذشته سه هزار متر و کمترین دید افقی به دلیل غبار در شهرستان قصرشیرین ١٢٠٠ متر بوده است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار