دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، از اختصاص چند شعبه ویژه در محاکم کیفری کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن خبر داد و گفت: برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را با جدیت در دستور کار داریم.
کد خبر: ۱۱۲۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵ 02 October 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از فارس، حمیدرضا کریمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در دیدار با سردار حاجیان و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه، اظهار کرد: برخورد قاطعانه و بدون گذشت با جرائم همیشه در اولویت‌کاری دستگاه قضائی قرار داشته است.

وی با تاأکید بر اینکه دستگاه قضائی نیت و هدفی جز ایجاد امنیتی پایدار برای مردم ندارد، گفت: انجام این کار از وظایف ما بوده و مردم نیز انتظار دارند این امنیت در سطحی مطلوب برقرار و فضای شهر و جامعه برای مجرمان ناامن باشد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: خوشبختانه امروز با اهتمامی که هم در دستگاه قضائی و هم در نزد همکاران پرتلاش ما در مجموعه انتظامی وجود دارد خوشبختانه امنیت کرمانشاه در سطح قابل قبولی است و ان‌شاءالله بهتر نیز خواهد شد.

وی گفت: در راستای برخورد با جرائم خشن و افرادی ناامن کننده فضای عمومی جامعه، شعب ویژه‌ای در محاکم کیفری اختصاص پیدا کرده و به جرم این افراد در سریعترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

کریمی ضمن اعلام حمایت قاطعانه دستگاه قضائی از اقدامات امنیت آفرین پلیس، از تلاش‌های پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه و مقابله با مجرمان قدردانی کرد و گفت: بدون شک امروز پلیس را می توانیم پرچمدار امنیت بخشی در جامعه بدانیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار