مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه از اجرای طرح تعزیراتی نظارت بر فروش لوازم مدرسه تا ۱۵ مهرماه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۸۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱ 26 September 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از مهر قهرمان شاهی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر بازار با آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: طرح تعزیرات و بازرسی از بازار فروش لوازم مربوط به مدرسه از ۱۵ شهریورماه آغاز شده و تا ۱۵ مهر ماه همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: طرح نظارت بر بازار همزمان با بازگشایی مدارس با همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی از جمله اتاق اصناف، سازمان صنعت، بسیج اصناف و… به طور روزانه انجام می‌گیرد که پرونده‌هایی که مبنی بر تخلف در فروش به تعزیرات ارسال می‌شود خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به مصوبه کمیته اقدام مشترک استانداری تاکید و تصریح کرد: بر اساس این مصوبات مقرر شده که واحدهای پر تخلفی که حدود قانونی را رعایت نمی‌کنند و سابقه تخلف دارند پلمب شوند.

شاهی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۱۰۰ واحد متخلفی که در طرح‌های مختلف شناسایی شدند را پلمب کردیم اما در طرح بازگشایی مدارس هنوز موردی به عنوان متخلف پلمب نشده و تنها برخی از این واحدهای فروش لوازم مدرسه اخطار گرفتند.

وی عنوان کرد: از سوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در هر یک از شهرستان‌ها یک تیم بازرسی و در شهر کرمانشاه ۲ الی سه تیم به صورت خودروهای گشت تعزیراتی با سایر دستگاه‌های نظارتی همراه خواهند شد که در صبح و بعد از ظهر به طور محسوس و غیر محسوس فعالیت خواهند داشت.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار