رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: قرارداد ساخت سینما پیروزی به عنوان پردیس سینمای بزرگ در کرمانشاه با یکی از سرمایه‌گذاران کرمانشاهی عقد شده و طی یکی‌دو روز آینده به مرحله نهایی خواهد رسید.
کد خبر: ۱۱۰۷۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵ 28 May 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان افشین آزادی، رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های در دست اجرا طی سال جاری، گفت : امید‌ها برای ساخت پردیس سینما «پیروزی» کرمانشاه جان گرفته است.

وی ادامه داد: قرارداد ساخت سینما پیروزی به عنوان پردیس سینمای بزرگ در کرمانشاه با یکی از سرمایه‌گذاران کرمانشاهی عقد شده و طی روز‌های آینده به مرحله نهایی خواهد رسید و ظرف مدت ۲ الی ۳ سال به یک پردیس سینمای در کرمانشاه خواهیم رسید.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کتاب‌هایی در حوزه پایداری در دست چاپ داریم و تا پایان سال حدود هفت الی هشت جلد کتاب ارزشمند در حوزه ادبیات پایداری استان کرمانشاه به چاپ و انتشار خواهد رسید.

وی اشاره‌ای به برنامه‌های اجرایی حوزه هنری استان در دهه کرامت داشت و افزود: با همکاری هنرمندان انقلابی برنامه متنوعی برای این دهه تدارک دیده شده؛ برنامه عصر شعر ملکوت هشتم با حضور تعدادی از شعرای ارزشمند کرمانشاهی و خدام رضوی در مکان حوزه هنری انقلاب اسلامی استان برگزار شد.

آزادی با اشاره به برگزاری کارگاه خوشنویسی در این ایام، خاطرنشان کرد: تئاتری با عنوان «قطعه گمشده» که توسط هنرمندان کودک و معلول کرمانشاه طراحی شده و در حوزه هنری استان برای دانش‌آموزان در حال اجرا است .

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار