مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از اعمال برخی محدودیت ها در استان جهت تامین امنیت سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه سفری ایمن را رقم می زنند.
کد خبر: ۱۰۹۷۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰ 19 March 2023
فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: استان کرمانشاه تا کنون مشمول محدودیت های کشوری نشده و معمولا در این ایام تا پنجم فروردین مشکلی در خصوص اعمال محدودیت ها نداریم. 
 
وی افزود: اگر چه در استان به دلیل امنیت سفرهای نوروزی برخی محدودیت ها را اعمال کردیم و بر اساس دستورات اعمال شده، کارگاه های جاده ای جمع آوری و کارهای عمرانی در آن ها صورت نمی گیرد، ناوگان های سنگین به غیر از سوختی و فاسد شدنی با محدودیت  در مسیر های کم ترافیک امکان تردد دارند و بارهای ترافیکی را به طور کامل در محور های مواصلاتی پر ترافیک ممنوع کردیم. 
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه ادامه داد: بیشتر محور های گردشکری دچار بار ترافیکی می شوند و بار ترافیکی را در ایام نوروز و پیک سفر، ممنوع کردیم، تنها برای ‌بارهای ترانزینی و سوختی که راهی مقاصد بندر امام  و بنادر جنوبی هستند محدودیت هایی اعمال شد. 
 
وی اولویت نخست را سفرهای نوروزی و سپس سوخت رسانی به استان و مواد فاسد شدنی و مایحتاج مردم اعلام کرد و خاطر نشان ساخت: در روز های خاص  
و در اوج ترافیک، محدودیت ها را با هماهنگی شرکت های حمل و نقل تشدید خواهیم کرد. 
 
کرمی تاکید کرد: از تمامی رانندگان و مسافرین نوروزی تقاضامندیم موارد ایمنی و سرعت مطمنه را رعایت کنند، خوشبختانه تا کنون حادثه جاده ای و مورد  خاصی در استان بروز نکرده و راهداری و پلیس راه در محور ها مستقر و آماده خدمات رسانی به مردم هستند.
 
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار