فراخوان مشمولان برای اعزام به خدمت سربازی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت تاریخ اول آذر ۱۴۰۲ را به خدمت مقدس سربازی فراخواند.
کد خبر: ۱۱۳۸۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹ 20 November 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود همتی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: کلیه مشمولان استان کرمانشاه که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول آذرماه ۱۴۰۲ را دریافت کرده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

وی افزود: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم لازم است روز چهارشنبه اول آذر در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همتی گفت: مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص همچون تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا را به همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی پلیس کرمانشاه افزود: حضور نیافتن به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب می‌شود و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با مشمولان رفتار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار