فیلم «نیمروز ۲» در اسلام‌آباد غرب ساخته می‌شود

به گزارش تابناک به نقل ازخبرگزاری فارس از اسلام‌آباد غرب، افشین کریمی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای قشر هیأت اندیشه‌ورز بسیج کارگری و کارمندی ناحیه اسلام‌آباد غرب که در سالن شهدای فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: پروژه سینمایی «نیمروز 2» و نمایش دفاع مقدس در اسلام‌آباد غرب درحال کلید خوردن است.

فرماندار اسلام‌آباد غرب گفت: فیلم نیمروز 2 با هماهنگی ارتش یک کار بزرگ در معرفی مرصاد و رنج‌ها و اتفاقات اسلام‌آباد غرب در دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: غرب کشور به خصوص اسلام‌آباد غرب سهم بزرگی در دوران دفاع مقدس داشت، اما این شهرستان کمرنگ دیده شده است.

کریمی تاثیرگذارترین سهم دیده شدن را حوزه سینما دانست و گفت: این شهرستان در حوزه سینما کمتر دیده شده است.

فرمانده سپاه اسلام‌آباد غرب نیز، ادامه داد: در طول هشت سال دفاع مقدس چند صد بار این شهرستان بمباران شد اما اسمی از اسلام‌آباد غرب برده نشده، این شهرستان جانبازان، شهیدان و ایثارگران زیادی را تقدیم نظام کرده است.

بیژن خدادادیان بت بیان اینکه پایان جنگ با جنگ در شهر اسلام آباد غرب در دنیا ثبت شده تاکید کرد: شهر مرصاد در سه روز آوازه آن در جهان پیچید و شناخته شد مردمان این شهر توسط پست‌ترین آدم‌ها، مظلوم و بیگناه شهید شدند‌.

وی با اشاره صحنه‌های غم‌انگیز فیلم در حال ساخت نیمروز 2، افزود: این فیلم صحنه های فراموش شده را به نمایش کشیده است.

خدادادیان منذکر شد: تمامی مدیران در این 20 روز و میزبان بودن اسلام‌آباد با عوامل فیلم همکاری و هماهنگی را داشته باشند.

این مسؤول به رزمایش عاشورائیان اشاره و بیان کرد: 26 شهریورماه سلسله رزمایش‌های سپاه و بسیج برگزار می‌شود، گردان‌های بیت‌المقدس آماده رزمایش بزرگ عاشورائیان حضرت محمد (ص) باحضور مهمانان کشوری و لشکری است.

وی تصریح کرد: این رزمایش 24 ساعته، رزمایش برادران، همسران، پدران و خواهران بسیجی این دیار است.

خدادایان به توطئه‌های دشمن برای نابودی نظام اشاره کرد و افزود: جنگ اقتصادی و رسانه‌ایی از جمله این توطئه‌ها علیه نظام است، 50 درصد جنگ امروز با ناراضی کردن مردم از نظام و راهی کردن آن‌ها به خیابان‌ها، رسانه‌ایی است.