فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
فرمانده انتظامی استان، کرمانشاه را از امن‌ترین استان‌های کشور دانست و گفت: جایی برای افراد مجرم در کرمانشاه وجود ندارد.
کد خبر: ۹۹۹۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶ 09 October 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در مراسم صبحگاه عمومی انتظامی استان که به مناسبت هفته ناجا و با حضور مسؤولان کرمانشاه برگزار شد، یاد و خاطره شهدای انقلاب، به‌ویژه شهدای ناجا را گرامی داشت و هفته نیروی انتظامی را هم تبریک گفت.

وی با بیان اینکه هفته ناجا فرصت ارزشمندی است تا نیروی انتظامی اقدامات و خدمات خود را به آگاهی مردم برساند، گفت: امروز همکاران ما بهترین مدافع برای انقلاب و پشتیبانی مستحکم برای حفظ ارزش‌های نظام هستند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ نیروی انتظامی پایبند به دستاورد‌های اصیل انقلاب و ارزش‌های ولایی است که شهدای این مرز و بوم به خاطر آن جانشان را فدا کردند.

وی همچنین با اشاره به اهتمام پلیس برای تامین امنیت جامعه و عزم و اراده ماموران برای مقابله با مجرمان و هنجارشکنان، گفت: با اقدامات صورت گرفته کرمانشاه امروز به یکی از امن‌ترین استان‌های کشور تبدیل شده است و جایی برای افراد مجرم وجود ندارد.

جاویدان، نیروی انتظامی را خدمتگذار مردم خواند و گفت: به این خدمت‌رسانی افتخار می‌کنیم چرا که مردم با در دنیا بهترین هستند و هر زمان که لازم بوده با همه توان از انقلاب و نظام در برابر توطئه‌های دشمنان دفاع کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی انقلابی در جهان می‌درخشد، افزود: خوشبختانه پلیس چهره بسیار مقبولی در کشور و میان مردم دارد و توانسته جای خود را به عنوان نیروی مدنی باز کند.

جاویدان یادآوری کرد: امروز پلیس برای دستیابی بهتر به اهداف و برنامه‌های خود به سوی هوشمندی حرکت می‌کند تا بتواند خدمات بهتری را به مردم ارائه کند.

وی همچنین به ناکامی دشمنان در ایجاد تفرقه در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با تیزهوشی ماموران و درایت آن‌ها همه توطئه‌ها خنثی شده است.

جاویدان در ادامه از تلاش‌های ماموران انتظامی نیز صمیمانه قدردانی کرد و گفت: لازم است از خانواده‌های آنان نیز که همواره همکاران را در اجرای ماموریت‌ها همراهی کرده‌اند، قدردانی کنم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از حمایت‌های استاندار و مسؤولان دستگاه قضائی و امنیتی از برنامه‌های پلیس نیز قدردانی کرد.

*مدیریت خوب ناجا جلوی بسیاری از بحران‌ها را گرفته است

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه نیز در ادامه این مراسم، اظهار داشت: در طول چهار سال اخیر حوادث زیادی نظیر سیل، زلزله، کرونا و... چه در سطح کشور و چه استان کرمانشاه بوقوع پیوست.

وی ادامه داد: در پس هر کدام از این حوادث و بحران‌ها می‌توانست بحرانی دیگر حادث و کام مردم بیش از پیش تلخ شود، اما مدیریت جهادی نیروی انتظامی و حضور به موقع آن‌ها در صحنه مانع از این اتفاق شد.

استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا در کشور، گفت: در مهار و کنترل این بحران نباید به سادگی از نقش پلیس عبور کنیم، چرا که ماموران نیروی انتظامی دوشادوش کادر درمان در میدان جهاد و ایثار حضور داشتند و توانستند نام نیکی از خود به جا بگذارند.

وی در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز ورد زبان مردم است و به عنوان مظهر اقتدار کشور شناخته می‌شود، گفت: آن‌ها در طول سال‌های اخیر نشان داده‌اند علاوه بر اینکه یک نیروی حاکمیتی هستند نیرویی مردمی و مدنی نیز بوده و در همه حال برای رفاه و آسایش و امنیت جامعه تلاش کرده‌اند.

وی تصریح کرد: اگر امروز در جامعه یک نظم مناسب حاکم است ناشی از مردمی بودن نیروی انتظامی است که توانسته یک مهندسی اجتماعی را شکل دهد چرا که مهدنسی اجتماعی شالوده امنیت کشور است و امنیت هم بسترساز توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای به شمار می‌رود.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در مسیر توسعه حرکت می‌کند، افزود: این توسعه و پیشرانی به خاطر امنیت بسیار خوبی است که توسط نیروی انتظامی و دیگر نیرو‌های مسلح ایجاد شده است.

بازوند تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی به جزیره امن خاورمیانه تشکیل شده و علاوه بر امنیت مطلوبی که در سرزمین جغرافیایی خود ایجاد کرده توانسته امنیت کشور‌های پیرامونی خود را هم تامین کند.

وی در پایان از نیرو‌های مرزبانی نیز به نیکی یاد کرد و گفت: شاید تلاش و زحمات شبانه‌روزی آن‌ها کمتر در معرض دید مردم باشد، اما واقعیت امر این است آن‌ها نیز شبانه‌روز در حال تلاش و مجاهدت هستند که جای تقدیر ویژه دارد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار