در شش ماهه سالجاری انجام گرفت:
کرمی مدیر کل مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: در شش ماه ابتدای سالجاری بیش از ۴ میلیون تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده است که نسبت به شش ماهه اول سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۹۹۹۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳ 09 October 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کرمانشاه)، فریبرز کرمی گفت: در شش مال اول سال ۴ میلیون و ۳۹۴ هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل کالای استان کرمانشاه جابجا شده است که سالجاری به لحاظ جابجای کالا افزایش تناژ ۶ درصدی داشتیم.

وی افزود: بیشترین حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با تناژ ۳ میلیون ۳۸ هزار تن کالا است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۳ درصدی روبرو می‌باشد و بیشترین حمل و نقل کالا در استان کرمانشاه مربوط به کالای سیمان با ۹۰۶ هزار تن است.

کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از افزایش صدور بارنامه خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۸۹ هزار بارنامه صادر شده است که صدور بارنامه مصرفی ۵ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: ده کالای عمده استان سیمان (کیسه‌ای فله ای) کلینگر، اوره، پلی اتیلن، کنجاله، سنگ سنگبری، گازوئیل، مازوت، گندم انسانی است.

کرمی اضافه کرد: به دلیل انعطاف‌پذیری در انتخاب مسیر و مقدار کالا، سهولت دسترسی به مراکز تولید و جذب، در دسترس بودن وسیله‌نقلیه، گسترش شبکه راه‌های کشور و ده‌ها مزیت دیگر موجب شده است درصد بالایی از حمل و نقل کالا در جاده‌های کشور صورت گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار