امام جمعه موقت قصرشیرین:
امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: توقف مذاکرات وین در اوایل شروع به کار دولت انقلابی سیزدهم یک تلنگر و تذکر جدی به دولت های غربی بود که جمهوری اسلامی ایران مذاکرات بی حاصل را ادامه نمی دهد.
کد خبر: ۹۹۴۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱ 17 September 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه های نمازجمعه این هفته قصرشیرین در جمع نمازگراران با اشاره به توقف مذاکرات وین بر اساس رهنمودهای قرآنی توسط دولت سیزدهم، افزود: بعد از مدتی بلافاصله غربی ها به خاطر نگرانی خودشان به جنب و جوش افتادند و خواستار ادامه مذاکرات وین شدند.

 وی اظهار داشت: اگرچه بر اساس شواهد تاریخی و قرآنی امیدی به رفع تحریم ها از سوی غرب و هم پیمانانش متصور نیست چون با تاسی از قرآن هرچه چه دشمنان قدرت یابند چیزی ولو به اندازه نفیری به مسلمانان نمی دهند.

خطیب موقت جمعه قصرشیرین گفت: از این رو دولت سیزدهم ضمن ادامه تلاش های دیپلماتیک به صورت مقتدرانه برای رفع تحریم ها، باید اولویت اصلی آن ها تکیه بر ظرفیت های داخلی جهت خنثی سازی تحریم ها باشد و ما فراموش نمی کنیم در توافقنامه هسته ای که در دولت قبلی با کشورهای غربی بسته شد چیزی عاید ملت ایران نشد و دولت های غربی به خصوص آمریکا زیر تعهدات خود زدند.

حجت الاسلام شامحمدی در بخش دیگری از خطبه ها با بیان اینکه در هفته گذشته شاهد رکورد وادات و تزریق واکسن در داخل کشور بودیم، گفت: این سوال برای مردم هست چرا در دولت قبلی این کار انجام نشد.

وی اظهار داشت: تمام این ها برای این بود به جامعه القا کنند واکسن و جان مردم بستگی به آمریکا و پیوستن به FATF دارد و  در تماس تلفنی سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری با یکی از مقامات عالی رتبه چین در هفته گذشته قول واردات ۱۸۰میلیون دُز واکسن تا آخر ماه آینده را گرفتندو هفته گذشته رکورد واردات و تزریق واکسن در جهان شکسته شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار