رییس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه:
رییس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری سومین دوره همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران گفت: کرمانشاه بعد از تهران بیشترین تعداد مقاله را به دبیرخانه این همایش ارسال کرده است.
کد خبر: ۹۹۴۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵ 16 September 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا «کامران رضایی» روز پنجشنبه از انتشار جزییات مربوط به این همایش توسط دبیرخانه این رویداد خبر داد و اظهار کرد: بر اساس آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه این رویداد، تعداد ۷۶ مقاله دریافت شده، توسط ۵۸ محقق نگاشته شده‌اند و شامل ۵۱ مقاله با اختصاص ۶۷ درصد مقالات پژوهشی، ۱۵ مقاله با اختصاص ۲۰ درصد آثار ترجمه شده و ۱۰ جستار آزاد با اختصاص ۱۳ درصد از مجموع چکیده مقالات رسیده می‌شوند.

وی افزود: همچنین در سامانه ثبت‌نام، چهار محقق دارای تحصیلات دکتری، ۳۹ پژوهشگر با تحصیلات کارشناسی ارشد، ۱۳ محقق دارای مدرک کارشناسی و ۲ محقق دارای دیپلم هستند.

این فعال حوزه سینما اظهار داشت: استان‌های تهران با ۱۴، کرمانشاه با ۱۲، فارس با هفت، اصفهان با ۶ و خوزستان و مازندران با چهار مقاله بیشترین سهم از مشارکت در ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه این رویداد را به خود اختصاص داده اند.

رضایی ادامه داد: استان‌های خراسان رضوی، لرستان و یزد با سه، بوشهر، قم، کردستان و کهکیلویه و بویراحمد با ۲ و آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، مرکزی و همدان هرکدام با یک مقاله تا این مرحله در سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران حضور دارند.

سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران به دبیری «سعید پوراسماعیلی» و «احمد الستی» ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۰ در بخش‌های مقالات پژوهشی، جستار‌های آزاد و ترجمه با محوریت سینمای تجربی برگزار می‌شود.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار