مهدی محمدی در گفتگو با تابناک:
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ٢۴ ساعت گذشته در شهرستان اسلام آباد غرب یک نفر دیگر بر اثر ابتلا قطعی به کرونا جان باخت.
کد خبر: ۹۵۳۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱ 06 April 2021

مهدی محمدی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۵۸ مورد بیمار مثبت بستری و ۳۳۹ بیمار مثبت سرپایی شناسایی شدند.

وی افزود: تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته ۱ نفر در شهرستان اسلام آباد غرب بوده است و مجموع جان باختگان ۱۵۲۴ نفر گزارش شده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری شدند و ۷۹ نفر پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون ۴۱۶ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند، ابراز داشت: میانگین بستری روزانه بیماران مشکوک به کووید ١٩ بیش‌از دو و نیم برابر شده است.

وی میانگین بستری روزانه در هفته سوم فروردین را ۱۱۴/۵ اعلام کرد که نسبت به هفته آخر اسفند ۹۹، ۲/۶ برابر افزایش را نشان می‌دهد.

محمدی تاکید کرد: میانگین فوت روزانه قطعی در هفته سوم فروردین به ۲ مورد رسیده است که نسبت به هفته آخر اسفند ۲/۲ برابر افزایش یافته است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار