رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه از نظر پتانسیل، امکانات و متخصصین مجرب، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزء دانشگاه‌های سرآمد بوده و این موضوع کمک بسزایی در جذب بیماران بین‌الملل خواهد داشت.
کد خبر: ۹۴۳۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲ 23 February 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از  فارس،جلسه بررسی مشکلات و شرایط ارائه خدمت در بخش توریسم سلامت با حضور رئیس اداره توریسم سلامت وزارت بهداشت در معاونت درمان برگزار شد.

سعید هاشم‌زاده، رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت زحمات معاونت درمان دانشگاه کرمانشاه در زمینه توریسم سلامت را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: با توجه به اقدامات انجام شده، پس از پایان کرونا و بازگشایی مجدد مرزها دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به طور قطع موفقیت‌های چشمگیری را در این حوزه بدست خواهد آورد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه از نظر پتانسیل، امکانات و متخصصین مجرب، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزء دانشگاه‌های سرآمد بوده و این موضوع کمک بسزایی در جذب بیماران بین‌الملل خواهد داشت.

رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت افزود: در خصوص نحوه پرداخت پزشکان و متخصصین فعال در حوزه توریسم سلامت اقداماتی انجام شده و در حال پیگیری بوده که با اجرای آن شاهد بهبود شرایط خواهیم بود.

بهمن روشنی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز، گفت: پیش از شیوع بیماری کووید ۱۹ خوشبختانه اقدامات خوبی درخصوص بحث گردشگری سلامت در بیمارستان‌های کرمانشاه انجام شده است.

وی ادامه داد: بیمارستان‌های امام رضا(ع)، بیمارستان امام علی(ع) و بیمارستان بیستون اقدامات بسیار خوبی در خصوص جذب بیماران بین‌المللی انجام داده‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با توجه به نزدیکی کردستان عراق به استان کرمانشاه و علاقه مردم آن منطقه به حضور در استان کرمانشاه جهت انجام فرآیند‌های درمانی، باید تسهیلات و امتیازات مناسبی برای خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان در بخش بین‌الملل فراهم شود.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار