استاندار کرمانشاه تاکید کرد:
استاندار کرمانشاه از عدم اجرای طرح پیاده‌راه مدرس امسال خبر داد و گفت: اجرای طرح در ۱۴۰۰ منوط به رضایت اصناف و بازاریان خیابان مدرس است.
کد خبر: ۹۳۲۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰ 14 January 2021

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: طرح‌های مبلمان شهری و ایجاد پیاده‌راه، یک طرح بسیار خوبی است که به شکل معمول در کلانشهر‌ها اجرا می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه پیرامون کلیت اجرای طرح پیاده‌راه در خیابان مدرس همه اجماع دارند، ولی زمان اجرای این مستلزم همفکری و رضایت اصناف و بازاریان است، زیرا اگر این همکاری و مشارکت وجود نداشته باشد؛ این طرح امکان اجرایی شدن را نخواهد داشت.

وی با تجلیل از نقش‌آفرینی‌های مثبت اصناف و بازاریان در بحران‌های مختلف زلزله، سیل و کرونا اظهار داشت: بازاریان شریف در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده‌اند و در بحران اخیر کرونا هم علی رغم همه مشکلات اقتصادی برای کنترل این بحران همکاری و همراهی بسیار قابل تقدیری داشته‌اند.

وی خاطر شد: به دلیل تداوم بحران کرونا تحت هیچ شرایطی طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود و در سال ۱۴۰۰ هم این طرح با مشورت با نمایندگان اصناف و بازاریان و در صورت رضایت آن‌ها اجرایی می‌شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار