فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اشراف اطلاعاتی بالای پلیس خبر داد و با هشدار به اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان، گفت: این افراد در تیررس نگاه تیزبین پلیس قرار دارند و اگر دست از پا خطا کنند، سخت‌ترین برخوردها در انتظارشان خواهد بود.
کد خبر: ۹۳۰۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰ 08 January 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،سردار علی اکبر جاویدان در جلسه جمع بندی نظارت تخصصی انتظامی سنقروکلیایی اظهار داشت: دوره مماشات و کنار آمدن با اشرار و اراذل به پایان رسیده و پلیس تمام رفتار و حرکات آنها را رصد می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل زا پایگاه خبری پلیس، جاویدان ادامه داد: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس کرمانشاه به اندازه‌ای است که اگر افراد شرور جرمی مرتکب شده و از استان نیز خارج شوند، بازهم تحت رصد و کنترل قرار دارند و در نهایت نیز دستگیر خواهند شد.

جاویدان با بیان اینکه دوران قدرت‌نمایی اشرار به سر آمده و مردم هم دیگر این حرکات را برنمی‌تابند، گفت: رفتار اراذل در تیررس نگاه پلیس قرار دارد و بهتر است بدانند اگر دست از پا خطا کرده و بخواهند امنیت جامعه و مردم را با اخلال روبرو کنند، برخورد سخت و پشیمان کننده‌ای در انتظارشان خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین به تعامل بسیار خوب پلیس و دستگاه قضایی اشاره و با معرفی آنها به عنوان بال های امنیت آفرین جامعه، گفت: مجرمان و اشراری که توسط پلیس دستگیر می شوند، احکام لازم متناسب با جرم نیز از سوی مراجع قضایی برای آنها صادر می شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ نقطه امنی برای اشرار و مجرمان در استان وجود ندارد، تصریح کرد: خود آنها هم به این نتیجه رسیده‌اند که کرمانشاه جای شرارت و بی نظمی نیست و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.

جاویدان در پایان سنقروکلیایی را یکی از مناطق امن استان معرفی و از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی این شهرستان قدردانی کرد.

 

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار