عبادالله کنجوریان در گفتگو با تابناک:
فرماندار شهرستان هرسین گفت: تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال قانون طی بازرسی از واحد‌های صنفی ، صنعتی ، معدنی و خدماتی از مهمترین اهداف این راهبرد می باشد و توسط کمیته پایش و نظارت با حساسیت و دقت کامل در حال اجرا است.
کد خبر: ۹۲۰۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰ 02 December 2020

عبادالله کنجوریان در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد:در این راهبرد صاحبان اصناف و مشاغلی که پروتکل ها و موارد بهداشتی را پس از تذکرات لازم اجرا نمی کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد و بر همین اساس برای ۱۰ واحد صنفی متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.

وی خاطر نشان کرد : راهبرد شماره ۱ توسط ۴ تیم اجرایی ۴ نفره ( سه تیم در هرسین و یک تیم بیستون ) و متشکل از یک نفر کارشناس بهداشتی ، دو نفر از هلال احمر و یک نفر بسیجی در این شهرستان محقق می شود.

فرماندار شهرستان هرسین افزود: آموزش و ساماندهی اعضای کمیته های ۴ گانه طرح یاد شده توسط شبکه بهداشت و درمان صورت گرفته وتعیین محدوده بازرسی هر تیم ، تهیه برنامه زمانبندی بازرسی و فرم های آماری از ملزومات راهبرد شماره ۱ می باشد که قبلا توسط کمیته پایش و نظارت انجام شده است.

رئیس طرح شهید سلیمانی شهرستان هرسین گفت: در بازرسی از واحد‌های صنفی ، بهداشت فردی و عمومی و نحوه اجرای پروتکل ها در واحد های صنفی با جدیت مورد توجه قرار میگیرد و صاحبان مشاغل می بایست نسبت به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir اقدام وQR code دریافتی از سامانه مربوطه را در معرض دید قرار دهند.

کنجوریان تاکید کرد: آموزش ضوابط قرنطینه و بازگشت به کار مبتلا به کووید ، استفاده از کارت خوان و حذف مبادلات پول نقد ، استفاده از ماسک در محل کار ، عدم ارائه خدمات به مشتریان فاقد ماسک ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع در واحد های صنفی بخشی دیگر از اهداف راهبرد شماره ۱ طرح شهید سلیمانی می باشد و بر همین اساس طی سه مرحله ۳۷۵ واحد صنفی در شهرستان هرسین مورد بازرسی قرار گرفته اند.

 

 

 

 

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار