رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم‌اکنون ۶۲۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: ۲۹ نفر از این تعداد به دستگاه تنفس مصنوعی(Ventilator) وصل و تحت مراقبت درمانی هستند.
کد خبر: ۹۱۰۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵ 18 October 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازفارس،مهدی محمدی، در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۸ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری شده و حدود ۱۰۸ نفر بهبود یافته نیز از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۶۲۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: ۱۱۲ نفر از این تعداد در بخش‌های ویژه و ۲۹ نفر به دستگاه تنفس مصنوعی(Ventilator) وصل و تحت مراقبت درمانی هستند

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه بیمارستان فارابی با ۱۵۵ نفر بالاترین بیماران بستری را به خود اختصاص داده است، گفت: طی شبانه روز گذشته ۱۷۰ مورد مثبت کووید ۱۹ از میان بستری‌ها و ۱۲۹ مورد هم از میان بیماران سرپایی تشخیص داده شده است.

وی افزود: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان سه نفر بوده که با احتساب آن، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۵۳ نفر رسیده است.

محمدی ادامه داد: انتظار داریم با توجه به فصل سرما و احتمال شیوع بیشتر کرونا ویروس مردم بیشتر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنندو همچنان از قوی‌ترین وسیله بهداشتی حال حاضر جهان که همان ماسک است استفاده کنند تا از خود، خانواده و جامعه مراقبت کنند، سهل‌انگاری در این زمینه عواقب خطرناکی را در پی دارد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار