پنج پروژه حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق ویدئوکنفرانس در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
کد خبر: ۹۰۲۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳ 22 September 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از فارس، پنج پروژه حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز از طریق ویدیوکنفرانس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشک در قالب پویش سراسری «ره سلامت» در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

براساس این گزارش، در پنجمین آیین بهره‌برداری از پروژه‌های سلامت در قالب پویش سراسری «ره سلامت» پنج پروژه سلامت استان با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

این پروژه ها شامل دستگاه سی.تی.اسکن اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) با هزینه 3 میلارد تومانی، بخش آی.سی.یو بیمارستان گلستان در زمینی به مساحت ۶۹۰ مترمربع و در قالب ۱۵ تخت و با هزینه 7 میلیارد و 400 میلیون تومانی، دستگاه سی.تی.اسکن ۱۶ اسلایس شهرستان هرسین با هزینه ۶ میلیارد تومانی، اورژانس بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و در قالب ۱۶ تخت با هزینه یک‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و مرکز غربالگری سرطان مجتمع بیمارستانی امام رضا مستقر در کلینیک بوستان با هزینه ۲ میلیارد تومانی است.

گفتنی است، وزیر بهداشت در این ارتباط تصویری، با تقدیر از مردم و مسؤولان استان کرمانشاه، افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه را تبریک گفت.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار