استاندار کرمانشاه گفت: دولت عراق رسماً اعلام کرده که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تشدیدآن تحت هیچ شرایطی امکان پذیرش زوار اباعبدالله الحسین(ع) رابرای اربعین ندارد.
کد خبر: ۹۰۱۵۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵ 20 September 2020
دولت عراق رسما اعلام کرده امکان پذیرش زوار در ایام اربعین وجود ندارد
به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در نشست ستاد اربعین استان اظهار داشت: ستاد اربعین و ستاد ملی کرونا با توجه به شرایط موجود و پیک دوباره بیماری کرونا اعزام زوار به کشور عراق را در ایام اربعین ممنوع اعلام کرده است.

وی خاطر نشان کرد: ستاد ملی کرونا و ستاد اربعین کشور با توجه به شرایط موجود ۱۵ مصوبه را ابلاغ کرده اند که امروز به کمیته های ستاد اربعین استان ابلاغ شده است.

استاندار کرمانشاه افزود: ممکن است در این ایام شایعات بی پایه و اساسی در مورد پذیرش زوار و یا اجازه ورود به عراق در فضای مجازی منتشر شود که مردم به این اخبار کذب توجه نکنند اخبار را از طریق رسانه های رسمی و صدا و سیما پیگیری کنند.

بازوند عنوان کرد: بر اساس مصوبات اعلام شده امسال برپایی موکب و راهپیمایی نیز در مسیر جاده ها ممنوع است و نیروهای انتظامی طبق وظیفه محوله به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا از انجام این برنامه ها جلوگیری می کند. 

 

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار