معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: شاید بزودی مجوز بازگشایی استخرهای کرمانشاه را صادر کنیم.
کد خبر: ۸۸۳۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵ 03 August 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به زرد شدن وضعیت کرمانشاه بلحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهارکرد: از حدود شش ماه پیش که بیماری کرونا شیوع پیدا کرد، بسیاری از فعالیت‌های ورزشی در استان همانند سایر مناطق کشور متوقف شد.

وی تصریح کرد: هرچند از حدود دو ماه پیش فعالیت حدود 30 رشته ورزشی کم برخورد و انفرادی مانند دوچرخه سواری، تنیس روی میز، گلف، موتورسواری و اتومبیلرانی و ... از سرگرفته شد، اما فعالیت رشته‌های پربرخورد به دلیل شرایط ناپایداری که در این مدت پشت سرگذشته‌ایم، کماکان متوقف است.

معاون ورزش و جوانان استان افزود: اکنون وضعیت استان به لحاظ شیوع این بیماری بهتر شده، اما فعلا مجوز از سرگیری فعالیت رشته‌های پربرخورد مانند بوکس، کاراته، تکواندو، ووشو، رشته‌های رزمی و ... را نداریم.

وی در ادامه از صدور مجوز از سرگیری فعالیت مدارس فوتبال در استان خبرداد و اعلام کرد: به همه شهرستان‌ها اعلام کرده‌ایم مدارس فوتبال می‌توانند فعالیت‌های خود را با شرایطی خاص و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سر بگیرند.

عزیزی در خصوص از سرگیری فعالیت استخرها هم گفت: هرچند بنا به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش این امکان را داریم که با زرد شدن وضعیت استان مجوز از سرگیری فعالیت استخرها را بدهیم، اما تا زمانی که از پیک بیماری عبور نکرده‌ایم و وضعیت استان به ثبات نرسیده، اجازه فعالیت استخرها داده نمی‌شود.

وی تاکید کرد: باتوجه به اینکه سلامت مردم در اولویت کاری ما قرار دارد، برای همین فعلا مجوز بازگشایی استخرها را نداده‌ایم، هرچند امیدواریم با بهتر شدن شرایط در آینده ای نزدیک این کار انجام گیرد.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار