دادستان عمومی و انقلاب اسلام آبادغرب، از متلاشی شدن فرقه انحرافات دینی در این شهرستان خبر داد و گفت: سرشبکه اصلی جریان ضد دین مقدس اسلام به دام افتاد.
کد خبر: ۸۷۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰ 02 July 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه  به نقل از دادستانی شهرستان اسلام‌آباد غرب، سجاد ملایری اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج)در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از سرشبکه‌های اصلی ضد دین مقدس اسلام که اقدام به توهین به مقدسات و ائمه اطهار و فعالیت‌های تبلیغی علیه نظام می‌کرد، شناسایی و طی اقدامات اطلاعاتی دستگیر شد.

وی عنوان کرد: در عملیاتی دیگر شبکه انحرافات دینی، اخلاقی و فرهنگی که اقدام به ترویج مسائل فرقه‌ای و انحرافی می‌کرد مورد ضربت پاسداران گمنام امام زمان(عج)در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

دادستان اسلام آبادغرب ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج)در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: برخورد جدی با هرگونه ترویج عقاید خرافی و توهین کنندگان به مقدسات مذهبی به‌صورت ویژه در دستور کار دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قوه قضائیه قرار دارد و در این رابطه با قاطعیت و بدون اغماض با متخلفین برخورد خواهد شد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار