رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از دانش‌آموزان خواست تا اپلیکیشن شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) را از گوشی‌های تلفن همراه حذف نکنند.
کد خبر: ۸۵۸۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵ 06 June 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،فرزاد خدایاری ، با بیان اینکه اهراز هویت مجدد در اپلیکیشن شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) با سختی‎‌هایی همراه است، گفت: ممکن است حذف کردن این برنامه مشکلاتی را برای دانش‌آموزان برای نصب مجدد آن در صورت نیاز در پی داشته باشد، لذا توصیه می‌شود دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها فعلا به هیچ عنوان این اپلیکیشن را از گوشی‌های تلفن همراه خود حذف نکنند.

خدایاری با بیان اینکه فرآیند سنجش دانش آموزان در شبکه اجتماعی دانش‌آموزی (شاد) هنوز به اتمام نرسیده، گفت: حتی پس از پایان سال تحصیلی و دریافت گزارش پیشرفت تحصیلی دانش آموز نیز نباید این اپلیکیشن حذف شود، چون ممکن است در مواردی مثل نرسیدن دانش‌آموز به استاندارد‌ها در گزارش پیشرفت تحصیلی (کارنامه) و یا ارائه آموزش‌های فوق برنامه در فصل تابستان نیاز به استفاده از این اپلکیشن وجود داشته باشد.

رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: شاد یک کانال ارتباطی خیلی خوب بین مدرسه، معلم و دانش‌آموزان است که برای استمرار فرآیند یادگیری در خانه مورد نیاز بوده و حذف ان از سوی دانش‌آموزان توصیه نمی‌شود.

خدایاری سپس با بیان اینکه استان کرمانشاه یکی از استان‌های موفق کشور در حوزه اپلیکیشن شاد است، گفت: ۱۰۰ درصد مدیران مدارس و ۹۹ درصد کلاس‌های درس استان در این اپلیکیشن حضور داشته و برپا می‌شود.

وی اضافه کرد: بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌ها ۸۸ درصد دانش‌آموزان استان کرمانشاه در عضویت شاد درآمده‌اند که عدد خیلی خوبی در کشور است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار