مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه برآورد کرد، امسال خیرین مدرسه ساز استان ۵۰ میلیارد تومان به امر مدرسه سازی اختصاص دهند.
کد خبر: ۸۵۴۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵ 26 May 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازایسنا،مرزبان نظری ، با اشاره به پیشگام بودن خیرین در امر مدرسه سازی در استان کرمانشاه، گفت: پیش بینی می شود امسال خیرین مدرسه ساز حدود 50 میلیارد تومان در امر مدرسه سازی در استان مشارکت کنند.

نظری با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه همواره از حیث عمل به تعهداتشان در کشور سرآمد هستند، ابراز امیدواری کرد: امسال هم شاهد مشارکت خوب خیرین در امر مدرسه سازی در استان باشیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه سپس با اشاره به کارنامه درخشان خیرین در امر مدرسه سازی در جریان زلزله آبان سال 1396 گفت: در حالیکه در زلزله 78 مدرسه در استان کرمانشاه تخریب شد، اما با فرصت سازی صورت گرفته تفاهم‌نامه ساخت 230 مدرسه در استان با خیرین منعقد شد که اتفاق خیلی خوبی در راستای افزایش سرانه آموزشی استان بود.

وی سپس با اشاره به تعویق برگزاری مرحله استانی جشنواره خیرین مدرسه ساز استان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، گفت: همه ساله در ماه‌های اردیبهشت یا خرداد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استان را داشتیم که امسال برای کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری برگزاری این جشنواره به مهر ماه موکول شده است.

نظری با بیان اینکه تکریم خیرین مدرسه ساز در ترغیب دیگران به مشارکت در امر مدرسه‌سازی نقش مهمی دارد، ابراز امیدواری کرد: با تکریم خیرین مدرسه ساز شاهد مشارکت بیشتر خیرین در امر مدرسه سازی که در واقع با ارتقای سطح فرهنگ جامعه در ارتباط است، باشیم.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار