کرمانشاه- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی سرپل‌ذهاب از کشف و توقیف یک دستگاه خودروی حمل مرغ‌ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه‌ای در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۸۳۶۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰ 04 April 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا،حمید کریمی با اشاره به جزییات توقیف خودرو حمل مرغ زنده در این شهرستان به همت این نهاد اجرایی، افزود: در پی بازدید های مستمر و شبانه پرسنل اداره دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب یک دستگاه خودرو حمل مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه مشاهده و توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: با حکم قضایی و دستور قبلی دادستان شهرستان سرپل ذهاب در خصوص توقیف این خودرو حاوی مرغ زنده، با نیروهای انتظامی شهرستان هماهنگی لازم صورت گرفت خودروهای مذکور توسط نیروی انتظامی شهرستان توقیف و تحویل دستگاه قضایی شد.

او در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: طی مکاتبات و ارتباط با مراجع قضایی مربوطه مقرر شد، که مرغ های این خودرو در راستای کشتار بهداشتی به کشتارگاه ارسال شود.

رییس دامپزشکی شهرستان سرپل‌ذهاب به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و پل ارتباطی سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

 

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار