مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: آیین‌های ثبت ملی شده استان در نوروزگاه‌ها اجرا می‌شوند.
کد خبر: ۸۲۳۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰ 16 February 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر،امید قادری اظهار داشت: جشنواره کرمانشاه ۲۰۲۰ رویداد بین المللی است که با رونمایی لگوی این رویداد برندی برای گردشگری کرمانشاه خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه به ویژگی‌های لگو اشاره کرد و گفت: در این لگو اشاره‌هایی به عدد ۲۰۲۰، فرمایش رهبر انقلاب که کرمانشاه چهره زیبای ایران اسلامی است و نیز طاق بستان به عنوان یکی از نمادهای تاریخی جهان شده است.

این مسئول همچنین با اشاره به اینکه به دنبال ورودی تورهای مختلف و جذب گردشگر به استان کرمانشاه هستیم، بیان داشت: برنامه‌های مختلفی برای ایام نوروز تدارک دیده شده و برای نخستین بار رویدادها و آئین‌ها و رسومات ثبت ملی استان کرمانشاه برای گردشگران و مردم استان در محل نوروزگاه طاق بستان و بیستون به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰۰ هزار تا ۶۰۰ هزار نفر از مناطق گردشگر ی استان کرمانشاه بازدید کردند، گفت: پیش بینی می‌شود امسال با توجه به اینکه تبلیغات نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است و همچنین اقامت‌های بوم گردی برای گردشگران در نظر گرفته شده، با تعداد زیادی گردشگر و توریست در استان شاهد خواهیم بود.

قادری همچنین با اشاره به غار قوری قلعه نیز تصریح کرد: اداره این غار با یک شرکت است و میراث فرهنگی ناظر بر

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار