مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه از آبرسانی به مناطق عشایری استان از ابتدای سال آینده خبر داد.
کد خبر: ۸۲۳۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵ 16 February 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر،بهزاد محمدی اظهار داشت: همچنان مشکلات سامانه ثبت نام سوخت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به قوت خود باقی است و با وجود پیگیری‌های انجام شده و هشدارهایی که پیش از فصل سرما داده شد، هنوز سامانه تجارت آسان به عنوان سامانه ثبت نام سوخت با مشکل مواجه است.

وی افزود: موضوع مذکور در شورای عشایر استان و سازمان امور عشایری کشور مطرح شده اما مشکل برطرف نشده است.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: با این حال سازمان امور عشایر از محل سهمیه روستاییان و سایر منابع به صورت فوری نسبت به تأمین سوخت اقدام کرد تا سوخت رسانی به عشایر انجام شود.

این مسئول درباره دیگر خدمات ارائه شده به عشایر گفت: همچنین بر اساس سهمیه مصرف، نهاده‌های دامی مورد نیاز عشایر نظیر جو، علوفه و کنسانتره به میزان بیش از هشت هزار تن در اختیار عشایر قرار گرفته شده است.

وی از پرداخت تسهیلات خرید علوفه جهت پروار بندی دام عشایر خبر داد و تصریح کرد: سقف این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه عنوان کرد: از ابتدای سال چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای اجرای ۷۱ طرح خرید علوفه جهت پرواربندی دام عشایر در سطح استان پرداخت شده است.

محمدی با بیان اینکه از ابتدای سال آینده آبرسانی به مناطق عشایری انجام می‌شود، افزود: آب رسانی به ویژه به نواحی گرمسیری یکی از خدماتی است که در طول سال به عشایر ارائه می‌شود.

وی ایجاد و مرمت راه‌های موجود عشایری، توزیع آرد و سیلندر گاز را از دیگر خدمات ارائه شده به عشایر اعلام کرد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار