معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: معترضان به عدم دریافت بسته معیشتی منتظر اعلام زمان مجدد باشند.
کد خبر: ۸۱۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ 13 January 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر،حجت الاسلام امین الله سلیمانی اظهار داشت: افرادی که بسته‌های کمک معیشت را دریافت نکرده‌اند و اعتراض خود را در سامانه حمایت ثبت کرده‌اند، ظرف یک ماه نتیجه از تاریخ ثبت نتیجه اعتراض به اطلاع آنها خواهد رسید.

وی افزود: نتیجه رسیدگی به اعتراض این افراد در سامانه قابل مشاهده نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه عنوان کرد: افرادی که نتوانسته‌اند اعتراض خود را در سامانه ثبت کنند منتظر اعلام زمان مجدد بازگشایی سامانه باشند.

حجت الاسلام سلیمانی گفت: افرادی که در شهریور و مهر ماه از لیست یارانه بگیران حذف شدند بر اساس آزمون وسع مالی به دفاتر پیشخوان مراجعه و نسبت به اعتراض اقدام کنند.

وی عنوان کرد: در بازه زمانی ۲ ماهه نتیجه اعتراض در سامانه www.yaraneh10.ir قابل مشاهده است و نیازی به مکاتبه با هیچ دستگاهی نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: پس از استعلام از مراجع ذیصلاح در بازه زمانی ۶ ماه در صورت استحقاق نسبت به برقراری یارانه معیشتی اقدام می‌شود.

 

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار