فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ها و پیگیری های ماموران پلیس امنیت عمومی، 4 نفر از اغتشاشگران حوادث روز 25 آبان در شهرهای کرمانشاه و جوانرود دستگیر شدند.
کد خبر: ۸۰۴۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ 11 December 2019

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه ،سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران ظهار داشت: پس از ایجاد اغتشاش و ناامنی در برخی شهرهای استان، شناسایی سردسته های اغتشاش به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در همین راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی موفق شدند با گسترش چتر اطلاعاتی خود 4 نفر از این افراد را در عملیاتی گسترده و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.


سردار جاویدان با بیان اینکه 3 تن از افراد دستگیر شده در شهر کرمانشاه و یک تن هم در جوانرود اقدام به ایجاد آشوب و ناامنی کرده بودند، تصریح کرد: این افراد بین 20 تا 35 سال سن دارند.


فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شرارت، تحریک مردم به ایجاد آشوب و اغتشاش، تخریب اموال عمومی و وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی، شکستن شیشه خودروهای امدادی و شخصی مردم و حمله به ماموران پلیس و نیروهای بسیجی را از جمله جرایم این افراد ذکر کرد.


وی یادآوری کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه یکی از این افراد 29 قبضه سلاح شکاری نیز که در جریان اغتشاشات از آن استفاده شده بود، کشف شد.


سردار جاویدان در پایان و با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیر جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و هرگونه ناامنی برخورد می کند.


در جریان اغتشاشات صورت گرفته روز شنبه 25 آبان، سرگرد "ایرج جواهری" از ماموران کلانتری 24 الهیه کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و اغتشاشگران خسارات زیادی را به اموال عمومی و شخصی مردم وارد آوردند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار