دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبر داد.
کد خبر: ۸۰۳۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 07 December 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،محمدحسین صادقی  با بیان اینکه تسویه بخش دیگری از سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاه امروز (۱۶ آذر) انجام شد، اظهار کرد: در این مرحله مطالبات ۲۱۰۰ نفر از مالباختگان پرونده تسویه شد.

وی تصریح کرد: در این مرحله با تمامی سپرده‌گذارانی که باقیمانده طلب آنها با کسر وجوهی که در زمان فعالیت محکوم‌علیه تحت عنوان سود دریافت کرده‌اند و نیز با احتساب پرداخت‌های سه مرحله پیشین تا ۲۶۰ میلیون ریال بوده، به صورت کامل تسویه شده است.

دادستان کرمانشاه یادآور شد: با واریزی این مرحله، تنها بخشی از طلب ۵۰۰ نفر از شکات پرونده باقی خواهد ماند که البته در این مرحله به حساب هر کدام از این افراد هم مبلغ 160 میلیون ریال واریز شده است .

وی در ادامه با بیان اینکه طی این چهار مرحله تمام مطالبات یازده هزار و ۲۸۸ نفر از مالباختگان این پرونده به صورت کامل تسویه شد، عنوان کرد: جمعاً در چهار مرحله پرداختی ۱۲۰ میلیارد تومان به حساب مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان واریز شده است.

صادقی همچنین از تلاش برای تسویه کامل مطالبات ۵۰۰ نفر شاکی باقیمانده این پرونده خبر داد و گفت: با تلاش مجدانه، تسویه مانده طلب بقیه شکات نیز تا حصول نتیجه دنبال خواهد شد.

مدعی العموم کرمانشاه افزود: نیازی به مراجعه مالباختگانی که هنوز بخشی از طلب آنها باقی مانده به دادسرا نیست و واریز به حساب آنها نزد بانک ملی انجام شده و از طریق دستگاه‌های خودپرداز یا رجوع به شعب بانک ملی سراسر کشور قابل دریافت می‌باشد.

صادقی اضافه کرد: افرادی که مانده طلب آنها تا ۲۶۰ میلیون ریال است و حساب آنها در این مرحله تسویه نشده و یا افرادی که سپرده آنها بیش از مبلغ تعیین شده می‌باشد و کمتر از160 میلیون ریال به حساب آنها واریز شده می‌توانند جهت بررسی موضوع به شعبه نهم اجرای احکام کیفری واقع در کوچه ثبت مراجعه کرده یا مشخصات خود را از طریق سامانه پیغام گیر صوتی(083372322392) برای بررسی مجدد اعلام کنند.

 

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار