فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت:پلیس ویژه جهت تسهیل در خدمات رسانی به زوار اربعین و انتظام بخشی زائران، تردد آنها را از پایانه های مرزی تا گیت های خروجی مدیریت می کند.
کد خبر: ۷۸۸۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ 15 October 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در حاشیه بازدید از مرز خسروی و با حضور در قرارگاه اربعین ستاد انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: عبور و مرور زائران از مرز خسروی به خوبی توسط پلیس ویژه مدیریت و زائران حاضر در مرز به تدریج روانه کربلای معلی می شوند.

وی با توجه به اینکه یکی از اهداف یگان ویژه، تسهیل در خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) است، افزود: یگان ویژه با انتظام بخشی زائران، جمعیت را از پایانه های مرزی تا گیت های خروجی برای جلوگیری از ازدحام مدیریت و هدایت می کند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در ادامه به عشق و علاقه مجموعه کارکنان یگان ویژه در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع) اشاره و تصریح کرد: کارکنان دخیل در امر خدمت رسانی به زوار مشتاق ارائه خدمت هستند و خدمت به زائران اباعبدالله حسین(ع) را برگ زرینی برای خود می دانند.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: قرارگاه های فرهنگی پنج تن آل عبا در پایانه های مرزی تا پایان اربعین فعال هستند و به زائران خدمات فرهنگی، بهداشتی، درمانی و ... ارائه می دهند.

 

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار