کرمانشاه- فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه، ترافیک مسیر رفت زائران را روان و سبک و مسیر برگشت آن‌ها را روان و نیمه سنگین اعلام کرد.
کد خبر: ۷۸۸۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ 14 October 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر، محمد حیدری در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان کرمانشاه و مسیر‌های منتهی به مرز خسروی گفت: هم اکنون تمام راه‌های استان باز بوده و ترافیک روان است.

وی تصریح کرد: بار رفت و ترافیک برای زائران در مسیر رفت روان و سبک بوده و در مسیر برگشت روان و نیمه سنگین است.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت جاده‌ها و روان بودن وضعیت ترافیکی، هیچ محدودیتی نیز در محور‌های استان کرمانشاه اعمال نشده است.

وی به زائران توصیه و تاکید کرد: در هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند و در رانندگی شبانه به تابلو‌ها و علائم توجه داشته باشند تا مسیر راه را گم نکرده و از مسیر منحرف نشوند.

سرهنگ محمدی بر لزوم استفاده از کمربند ایمنی تاکید کرد و گفت: اگر دو راننده در خودرو وجود دارد، در طول مسیر برای پیشگیری از خستگی و حوادث احتمالی ناشی از آن با یکدیگر جابجا کرده و نوبتی رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه افزود: حوادث واژگونی ما مجروحان زیادی دارد و عمده علت آن نیز عدم استفاده از کمربند ایمنی است، لذا زائران گرامی باید حتما نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار