فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از دستگیری یک زن که با شلیک گلوله پران در شهرستان گیلانغرب اقدام به قتل همسرش کرده بود خبر داد.
کد خبر: ۷۷۸۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸ 05 September 2019

به گزارش  خبرنگار تابناک ،علی عزیزیان اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از وقوع یک فقره قتل در شهرک دیره گیلانغرب، کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان به سرعت در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی  ها مشخص شد، فرد مقتول از پشت سر مورد اصابت گلوله اسحله پران قرار گرفته و به اثر شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب  اظهار داشت : پلیس آگاهی به سرعت کار شناسایی عامل این حادثه مورد بررسی قرار داد ، که با توجه به تحقیقات  و سرنخ های بدست آمده مشخص شد گلوله توسط همسر مقتول شلیک شده است.

عزیزیان تصریح کرد: پس از کشف این موضوع، کاراگاهان توانستند به سرعت و در فاصله حدود 2 ساعت پس از وقوع قتل، زنی که همسرش را به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر کنند.

به گفته این مسئول، متهم در بازجویی ها ضمن اعتراف به قتل همسرش، انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد، از شهروندان خواست تا هنگام بروز مشکلات خانوادگی موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح حل و فصل کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب در پایان از ارائه مشاوره های رایگان در همه زمینه ها از جمله مشکلات خانوادگی به عموم شهروندان خبر داد و گفت: این مشاوره ها به صورت رایگان در همه کلانتری های و پاسگاه های سطح شهرستان توسط کارشناسان مجرب به شهروندان ارائه می شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار