استاندار کرمانشاه گفت: تلاش‌های مستمر رسانه و در صدر قرار دادن خبر‌های استان، می‌تواند شاخص‌های زندگی مردم از جمله شاخص‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را افزایش دهد.
کد خبر: ۷۷۷۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷ 04 September 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک صبح امروز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از دفتر این خبرگزاری بازدید کرد.

در این دیدار صمیمانه، استاندار ضمن قدردانی از تیم خبری تابناک عملکرد این مجموعه را مثبت و قابل تقدیر ارزیابی کرد.

بازوند با اشاره به تلاش و پشتکار تیم خبری تابناک در این مدت کوتاه گفت: از زمانیکه دفتر این خبرگزاری افتتاح شده، عملکرد مجموعه بیانگر تلاش رحمت جلیلیان مدیریت مجموعه و تیم  خبری در این حرکتی جهشی بوده است.

ضمن بیان این مطلب که حضور مدیران کل به دفتر خبرگزاری تابناک، دریافت عملکرد‌ها و برنامه‌های مدیران، کار بسیار ارزشمندیست ابراز امیدواری کرد : تیم کارشناسی مجموعه در نقد عملکرد مدیران، رصد پیشبرد برنامه‌ها و مطابقت با زمان وعده داده شده بیش از پیش تلاش کرده و در تسریع سرعت مدیران متولی توسعه موثر باشند.

وی ضمن بیان این حدیث از حضرت علی (ع) که فرمود: حکومت و دولت باید به مردم خدمت کنند و مردم هم باید حمایت و همراهی کنند، اذعان کرد: رسانه‌ها بایستی ضمن مطالبه از مدیران، آنان را در عرصه خدمت به مردم حمایت و مردم را نیز در این حمایت همراه خود کنند تا سرعت پیشرفت و توسعه استان کند نشود.

هوشنگ بازوند ضمن اشاره به تلاش مستمر و فعال مجموعه‌ی خبرگزاری تابناک در بحران سیل و زلزله سرپل ذهاب عنوان کرد: حساسیت‌های بالای این مجموعه در انعکاس داشته‌ها و ظرفیت‌های خوب استان مشهود و مشخص و قابل تقدیر است. 

 استاندار کرمانشاه تصریح کرد: انتظار داریم که تمامی اخبار سطح استان انعکاس یافته، نقاط مثبت، تلاش‌ها و ارزش‌های موجود در استان مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش چشمگیر رسانه در افزایش سطح آگاهی مردم افزود: تلاش‌های مستمر رسانه و در صدر قرار دادن خبر‌های استان، می‌تواند شاخص‌های زندگی مردم از جمله شاخص‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را افزایش دهد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار