فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: برخورد یک دستگاه خودروی برلیانس و یک دستگاه موتورسیکلت در شهر کرمانشاه ۴ نفر را به کام مرگ کشاند.
کد خبر: ۷۷۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰ 29 August 2019

 به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه؛ سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت یک بامداد امروز (۷ شهریور) در بلوار جانبازان واقع در بزرگراه امام حسین (ع) پائین‌تر از بیمارستان سینا رخ داد.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه، ۲ راکب موتورسیکلت پس از برخورد با خودروی برلیانس و ۲ سرنشین این خودرو نیز به علت از دست دادن تعادل و برخورد با دیواره و گاردیل حاشیه جاده جان خود را از دست دادند.

سردار جاویدان تصریح کرد: طبق بررسی‌های بعمل آمده ۵۰ درصد مقصر این حادثه راکب موتورسیکلت به خاطر تغییر مسیر ناگهانی و ۵۰ درصد نیز راننده خودروی برلیانس به خاطر سرعت بیش از حد مجاز تعیین شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه بزرگراه بلوار جانبازان واقع در بزرگراه امام حسین (ع) به خاطر شیب طولی خطرناک یکی از حادثه خیزترین نقاط شهری استان به شمار می‌رود، از عموم شهروندان خواست تا در این محور با احتیاط کامل و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۳۴ نفر در معابر درون شهری کرمانشاه جان خود را از دتس داده اند که البته نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد کاهش داشته است.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار