حامد دارابی در گفتگو با تابناک،
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: در سایه الطاف کریمانه الهی، عملیات بازگشت ۱۱۵۰ حاجی کرمانشاه شامگاه سوم شهریور ماه جاری، با موفقیت کامل به اتمام رسید.
کد خبر: ۷۷۴۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰ 26 August 2019

حامد دارابی در گفتگو باخبرنگار  تابناک کرمانشاه، گفت: در روز شنبه دوم شهریورماه، ۶۸۹ زائر و عوامل اجرایی در قالب ۳ پرواز و در روز سوم شهریورماه نیز ۴۶۱ زائر دیگر در قالب ۲ پرواز وارد فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه شدند.
وی افزود: علاوه بر ۷ کاروان استان کرمانشاه، ما میزبان دو کاروان از استان‌های همجوار (ایلام و همدان) نیز بودیم که به حمداله همه این عزیزان در صحت و سلامت و با انجام موفقیت آمیز اعمال حج ابراهیمی به وطن برگشتند.

دارابی تصریح کرد: خدا را شکر با برنامه ریز‌های دقیق صورت گرفته در کلیه ۵ پرواز برگشتی، بطور میانگین شاهد ۳۵ دقیقه تعجیل در پرواز‌ها بودیم که این موفقیت مرهون تلاش همه عزیزان از جمله شرکت هواپیمایی ایران ایر، فرودگاه شهید اشرفی، پلیس فرودگاه، اداره گذرنامه، حفاظت سپاه فرودگاه، گمرک، همکاران صدیق سازمان حج و زیارت و ... بود.ثبت نام اربعین حسینی (ع)


مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه در ادامه بیان کرد: با پایان یافتن عملیات حج ۹۸ در استان کرمانشاه، کلیه کارگزاران زیارتی بدون وقفه، در حال انجام مقدمات ثبت نام زائرین عزیز اربعین حسینی هستند و مشتاقان این سفر معنوی میتوانند با حضور در دفاتر ۱۷ گانه مجاز زیارتی استان، اقدام به ثبت نام نمایند.

دارابی هزینه ثبت نام، بیمه، امور درمانی و ... اربعین حسینی سال ۹۸ را مبلغ ۲۵ هزار توامان اعلام کرد که بصورت الکترونیکی از زائرین اخذ خواهد گردید.

به گفته وی، در صورت روند افزایشی حضور مشتاقان زیارت اربعین حسینی به دفاتر مجاز زیارتی، در ادامه روند ثبت نام، نسبت به راه اندازی دفاتر موقت در شهرستان‌های تابعه استان به منظور تسهیل در این امر نیز اقدام خواهد شد.

لیست دفاتر و شرکت‌های مجاز زیارتی برای ثبت نام اربعین حسینی ۹۸ در تصویر فوق می‌باشد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار