مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با برگزاری مناقصه ۷ دستگاه اکسیژن ساز مرکزی بیمارستانی با ظرفیت تولید ۲۵۰-۳۴۰LIT/MIN خربداری شد.
کد خبر: ۷۶۵۶۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ 24 July 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک ، شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علو پزشکی کرمانشاه گفت: در راستای ارتقاء شاخص‌های حوزه سلامت، دسترسی آسان و ایمن به مولد‌های گاز‌های طبی بیمارستانی و صرفه جویی در هزینه‌های دانشگاه، مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با همکاری سایر حوزه‌های ذیربط اقدام به برگزاری مناقصه و خرید ۷ دستگاه اکسیژن ساز مرکزی بیمارستانی با ظرفیت تولید ۲۵۰-۳۴۰LIT/MIN نمود.

وی بیان کرد: با رعایت موازین فنی و قانونی، خوشبختانه ۳ دستگاه از این تجهیزات به ترتیب یک دستگاه اکسیژن ساز مرکزی به ظرفیت ۳۴۰LIT/MIN به بیمارستان نو بنیاد شهرستان پاوه، یک دستگاه اکسیژن ساز مرکزی به ظرفیت ۲۵۰LIT/MIN به بیمارستان قصرشیرین و یک دستگاه اکسیژن ساز به ظرفیت ۲۵۰LIT/MIN به بیمارستان #هرسین تحویل داده شد.

شیرزادیان ادامه داد:چهار دستگاه باقیمانده از هفت دستگاه مذکور نیز به محض آماده سازی فضا تحویل داده خواهد شد، ارزش ریالی این کالا‌ها حدود ۳۷ میلیارد ریال می باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار