فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، ۵۳۳ کیلو تریاک کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.
کد خبر: ۷۶۳۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶ 16 July 2019

کرمانشاه ایستگاه پایانی قاچاقچیان مواد مخدر/ کشف ۵۳۳ کیلو تریاکبه گزارش خبرگزاری تابناک ، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار‌های اطلاعاتی از فعالیت یک باند در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد اعضای این باند قصد دارند مقدار زیادی تریاک را از یکی از استان‌های شرقی کشور به وسیله یک دستگاه کامیون جهت توزیع به کرمانشاه منتقل کنند.

سردار جاویدان بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مواد مخدر کرمانشاه با استفاده از شگرد‌های خاص، موفق به ردیابی مسیر حرکتی کامیون حامل تریاک شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس صبح امروز (۲۵ تیر) در محور بیستون - کرمانشاه متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: در بازرسی از این خودرو، ۵۳۳ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و یکی از اعضای باند که راننده کامیون بود، دستگیر شد.

وی با بیان اینکه بازجویی از متهم دستگیر شده ادامه دارد، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در حال تلاش برای شناسایی سایر عوامل مرتبط با این محموله هستند.

سردار جاویدان در ادامه از کشف حدود یک هزار و ۲۵۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۳۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

رئیس پلیس کرمانشاه همچنین از دستگیری ۷۸ قاچاقچی و یک هزار و ۱۴۴ خرده فروش مواد مخدر خبر داد و گفت: این دستگیری‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (اول فروردین تا ۲۵ تیر) به ترتیب ۱۶ و ۴ درصد افزایش داشته است.

وی همچنین از انهدام ۱۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز خبر داد و گفت: در این خصوص نیز نسبت به سال قبل ۲۵ درصد رشد داشته ایم.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار