مدیر خبرگزاری تابناک استان کرمانشاه گفت: اولویت ما در مجموعه تابناک، صداقت، شفافیت و پیگیری مطالبات مردمی است.
کد خبر: ۷۶۲۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵ 15 July 2019

به گزارش خبرنگار تابناک، رحمت جلیلیان مدیر خبرگزاری تابناک کرمانشاه ظهر امروز در دیدار مجموعه خبری تابناک کرمانشاه با حضرت آیت الله میرعمادی نماینده، ولی فقیه در استان لرستان ضمن تشریح فعالیت رسانه‌های استان کرمانشاه گفت: استان لرستان و کرمانشاه مهد فرهنگ، غیرت و مردانگی است که آداب و رسوم اسلامی این دو استان همواره زبان زد خاص و عام بوده است.

وی افزود: اهمیت و نقش رسانه بار‌ها در حوادث مختلف کشور به خصوص زلزله سرپل ذهاب و سیل اخیر لرستان و کرمانشاه به رخ کشیده شده است، همین رسانه بود که توانست مردم کشور را جهت کمک به زلزله زدگان سرپل ذهاب و سیل زدگان لرستان بسیج کند و اکنون همین رسانه است که می‌تواند با انتقال مشکلات و حتی ارائه راهکار باعث ایجاد تحول در کشور شود.

جلیلیان در ادامه بیان کرد: در مجموعه تابناک، صداقت، شفافیت و پیگیری مطلبات مردم با در نظر گرفتن رضایت خداوند منان در اولیت است که از نظر بنده علاوه بر این موضوعات، آگاه سازی و بصیرت افزایی در راه انقلاب اسلامی یکی از اصلی‌ترین وظیفه رسانه است.

مدیر خبرگزاری تابناک کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: استان لرستان و کرمانشاه پتانسیل‌های بالایی در حوزه‌های گردشگری، صنعت، کشاوزی  دارند که هدف از سفر امروز ما به استان لرستان تعامل و همکاری با رسانه‌های این استان در جهت معرفی این پتانسیل‌ها به مردم شریف دو استان است که انشاالله باعث رونق اقتصادی در لرستان و کرمانشاه گردید.

در ادامه این دیدار، حسین مسکنه سردبیر خبرگزاری تابناک کرمانشاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مجموعه خبرگزاری تابناک به نماینده، ولی فقیه در استان لرستان گفت:در برنامه سه شنبه‌های بی تعارف با مسئولین و پنج شنبه‌های مردمی سعی کرده ایم با ورود به مشکلات مردم و استان ضمن انتقال این مشکلات به مسئولین راهکار‌های لازم جهت حل این مشکلات راه نیز ارائه نماییم تا بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم باز کنیم و خدا را شاکریم که با سرلوحه قرار دادن صداقت و شفافیت توانسته ایم در این راه سخت، اما معنوی قدمی مؤثر برداریم.

وی با اشاره به مشکلات کنونی کشور دربخش‌های مختلف افزود: خیلی از این مشکلات ریشه در بی تدبیری برخی از مسئولین و عدم اجرای قوانین در کشور دارد.

مسکنه تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی در جنگ کنونی که جنگ نرم است قصد دارند فرهنگ غربی را جایگزین فرهنگ اسلامی کنند که اینجا نیاز است مسئولین و مردم هوشیار باشند، اما متاسفانه می‌بینیم دستگاه‌های فرهنگی ما و در رأس آنان شورای انقلاب فرهنگی هیچگونه خروجی مثبتی ندارند که با این تعلل و کم کاری زمینه را برای نفوذ دشمنان فراهم می‌کنند، لذا جوانان انقلابی کشور بنا به دستور مقام معظم رهبری در اینجا آتش به اختیار عمل می‌کنند.

سردبیر خبرگزاری تابناک کرمانشاه در ادامه بیان کرد: عدم نظارت بر فضای مجازی، اکنون به یکی از آفت‌های کشور تبدیل شده است که البته در اینجا نیز می‌بینیم جوانان انقلابی کشور آتش به اختیار عمل می‌کنند که میتوان به اقدامات خوب سازمان سراج در حوزه‌های مختلف همچون آموزش و تولید محتوا با برگرفته از فرهنگ اسلامی اشاره کرد.

مسکنه در پایان گفت:همانطور که در حوزه‌های فرهنگی و رسانه جوانان این کشور آتش به اختیار عمل می‌کنند، لازم است ما جوانان در حوزه اقتصادی نیز آتش به اختیار عمل کرده و در تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید و همچنین اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.

خبرنگاران تابناک در ادامه این نشست، نظرات و پیشنهادات خود را با توجه به مشکلات کنونی مردم بیان کردند و از نماینده، ولی فقیه درخواست داشتند صدای رسای مردم نزد مسئولین کشوری باشند.

در این نشست مدیران خبرگزاری ایرنا، مهر و همچنین دکتر سهرابی مدیرعامل مجمع خیرین دانشگاه پیام نور کشور و عضو مجمع مشورتی جوانان استان لرستان حضور داشتند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار