مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر از شروع ساخت اولین بیمارستان این شهرستان خبر داد و افزود: در صورت تامین اعتبار این بیمارستان ظرف دو تا سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
کد خبر: ۷۳۲۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱ 07 April 2019

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،محمدسعید سریری  با اشاره به شروع ساخت بیمارستان 64 تختخوابی روانسر از اسفند سال گذشته گفت: این بیمارستان اولین بیمارستان شهرستان روانسر است که خواسته جدی مردم این شهرستان بود و خوشبختانه اسفند سال گذشته کار ساخت آن شروع شد.

سریری تصریح کرد: ابتدا قرار بود بیمارستانی 32 تختخوابی در روانسر ساخته شود که با پیگیری بسیار به بیمارستان 64 تختخوابی ارتقا پیدا کرد.

وی افزود: ساخت این بیمارستان در دو فاز تقسیم بندی شده که فاز اول آن شامل خاکبرداری، فنداسیون، اسکلت و محوطه سازی و فاز دوم نیز شامل تکمیل پروژه و تاسیسات و نازک کاری و ... است.

سریری تصریح کرد: با پیمان سپاری صورت گرفته کار فاز اول پروژه با اعتباری بالغ بر 9.5 میلیارد تومان شروع شده و طبق برنامه زمانبندی باید 12 ماهه تحویل شود.

وی افزود: در صورت تامین اعتبار پیمان سپاری فاز دوم نیز آغاز می شود و اگر اعتبار مناسب برای این پروژه تامین شود در مجموع بیمارستان 64 تختخوابی روانسر ظرف دو تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر با بیان اینکه برآورد اعتباری برای فاز دوم این بیمارستان صورت نگرفته گفت: هزینه ساخت بیمارستان به ازای هر تخت در سال گذشته حدود یک میلیارد تومان برآورد شده که با این احتساب در مجموع برای ساخت این بیمارستان 64 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

سریری به افزایش قیمت مصالح و سایر اقلام و ملزومات بیمارستانی اشاره کرد و افزود: اگر این افزایش قیمت ها را هم لحاظ کنیم اعتباری بیش از 100 میلیارد تومان برای ساخت این بیمارستان نیاز است.

 

 

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار