دبیر هیأت کشتی استان کرمانشاه گفت: رضا الفت‌پور، کشتی‌گیر سنگین‌وزن و عنوان‌دار کرمانشاهی صبح امروز در جاده سراب نیلوفر دچار حادثه رانندگی شد و از دنیا رفت.
کد خبر: ۷۰۱۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱ 09 January 2019

به گزارش تابناک به نقل از فارس،منصور کیانی  در خصوص فوت رضا الفت‌پور کشتی‌گیر سرشناس کرمانشاهی، اظهار داشت: رضا الفت‌پور، کشتی‌گیر سنگین‌وزن و عنوان‌دار کرمانشاهی صبح امروز در جاده سراب نیلوفر دچار حادثه رانندگی شد و از دنیا رفت.

دبیر هیأت کشتی استان کرمانشاه ادامه داد: خانواده الفت‌پور در نزدیکی سراب نیلوفر گاوداری دارند که رضا برای سرکشی به آن‌جا رفته بود که در مسیر بازگشت به کرمانشاه، دچار سانحه رانندگی می‌شود.

وی خبر فوت رضا الفت‌پور را برای جامعه کشتی بسیار ناگوار توصیف کرد و افزود: هنوز در شوک هستیم، نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده است چون باور نداریم که رضا دیگر در بین ما نیست.

کیانی با بیان اینکه پدر رضا الفت‌پور بلافاصله پس از شنیدن خبر مرگ فرزندش، سکته و فوت می‌کند، تصریح کرد: پدر رضا نیز پس از مطلع شدن سکته می‌کند و از دنیا می‌رود.

وی با اشاره به اینکه قرار بود رضا الفت‌پور فردا در مسابقات کشتی پهلوانی کشور شرکت کند، اظهار داشت: رضا یکی از کشتی‌گیران خوب و مستعد کرمانشاه بود که سال قبل نیز مقام دوم کشتی پهلوانی کشور را کسب کرده بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار