مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از بازدید مجدد از کارخانه ایران خودرو کرمانشاه خبر داد و گفت: به نظر نمی‌رسد این کارخانه احتکار خودرو انجام داده باشد و خودروهایی که در پارکینگ وجود دارد واقعا کسری قطعه دارند.
کد خبر: ۶۵۳۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴ 10 September 2018

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،داریوش جودکی، با اشاره به مباحثی که درباره وجود تعداد قابل توجهی خودرو در پارکینگ ایران خودرو صحنه مطرح شده بود، اظهار کرد: روز گذشته به همراه کارشناسان بازدید مجددی از این واحد تولیدی داشتیم.

وی افزود: در این بازدید ورودی و خروجی قطعات خودرو، چگونگی پیگیری کسری قطعات از سوی ایران خودرو، آمار تولید و تجاری سازی روزانه خودروها و ... دوباره بررسی شد.

 

وی ادامه داد: کارشناسان و مکانیک‌هایی که همراه ما بودند نیز کمبود قطعات را در خودروهای موجود در انبار بررسی و تایید کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با بیان اینکه خودروهای موجود در پارکینگ واقعا کمبود قطعه داشتند، افزود: بعید است خودروسازی کرمانشاه احتکار انجام داده باشد و عدم عرضه خودروها به دلیل کمبود قطعه است.

جودکی با بیان اینکه به محض تامین قطعات خودروها وارد بازار می‌شود، عنوان کرد: طی سه، چهار روز اخیر حدود 400 دستگاه خودرو که کمبود قطعه آنها برطرف شده وارد بازار شده است.

وی از ادامه نظارت بر کارخانه خودروسازی صحنه خبر داد و افزود: بررسی‌های کارشناسی همچنان ادامه خواهد داشت تا نتیجه قطعی و نهایی مشخص شود.

 

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار