مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از انجام 264 مورد نظارت و بازدید از واحدهای پذیرایی و اقامتی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
کد خبر: ۶۲۵۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰ 01 July 2018

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،جلیل بالایی ، با اشاره به آغاز فصل تابستان و شروع مسافرت های تابستانی، اظهار کرد: استان کرمانشاه به واسطه جاذبه های گردشگری منحصربفرد و آب و هوای مناسب هرساله در فصل تابستان مسافران بسیاری را به سوی خود جذب می کند.

وی ادامه داد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران، نظارت خود را بر واحدهای پذیرایی و اقامتی استان تشدید کرده ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 264 مورد نظارت و بازدید از اماکن اقامتی، پذیرایی بین راهی، سفره خانه های سنتی، مجتمع های گردشگری و مراکز تفریحی و سرگرمی استان داشته ایم.

وی اضافه کرد: این نظارت ها با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، مرکز بهداشت استان، نیروی انتظامی ودامپزشکی استان انجام گرفته است.

بالایی تاکید کرد: در این بازدید و نظارت ها به 48 واحد تذکر داده شد و 28 واحد نیز اخطار گرفتند.

به گفته این مسئول، همچنین در این مدت 24 واحد نیز پلمب شده که اکثر این واحدها، سفره خانه های سنتی غیرمجازی هستند که بصورت غیرقانونی فعالیت کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه این بازدیدها و نظارت ها بصورت مستمر و با شدت بیشتری در ایام تابستان انجام خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: به همه گردشگران و مسافرین تابستانی که به استان کرمانشاه سفر می کنند اطمینان خاطر می دهیم که واحدهای پذیرایی و اقامتی این استان، متناسب با درجه استاندارد خود آماده پذیرایی و ارائه خدمات شایسته به گردشگران هستند.

 

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار