سخنگوی پرونده مکتب فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان از ارسال این پرونده به دیوان عالی کشور خبرداد.
کد خبر: ۵۸۷۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲ 08 April 2018

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،دانیال هودرجی، با اشاره به برگزاری دادگاه پرونده مکتب فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان طی روزهای 23 تا 25 بهمن با حضور هزار نفر از مالباختگان و محكوميت متهم رديف اول اين پرونده به حبس و رد مال، اظهار کرد: متهم ردیف اول پرونده طی برگزاری سه جلسه دادگاه و نیز در جلسات غیر رسمی عنوان کرده بود که قصد تجدیدنظر خواهی ندارد، اما علیرغم این اظهارات، وی براساس مواد 428 و 431 قانون آئین دادرسی کیفری در تاریخ 27 اسفند لایحه 85 صفحه ای فرجام خواهی خود را از طریق مدیریت زندان کرمانشاه به دادگاه صادر کننده حکم تقدیم کرد.

وی تصریح کرد: پس از دریافت این لایحه پرونده با حجم 122 هزار و 892 صفحه توسط مرجع قضایی استان برای فرجام خواهی به دیوان عالی کشور ارسال و روز 15 فروردین از طریق دیوان اعلام وصول شد.

سخنگوی پرونده مکتب فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان اضافه کرد: درحال حاضر منتظر رسیدگی دیوان عالی کشور به فرجام خواهی متهم هستیم.

وی تاکیدکرد: پس رسیدگی دیوان عالی کشور درصورت قطعیت رای بدوی و ابلاغ آن به طرفین، پرونده به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه ارسال می شود.

هودرجی همچنین درخصوص ردمال مالباختگان وشاکیان این پرونده نیز گفت: پرداخت بر اساس وجوه نقدی موجود و با رعایت تناسب قانونی و در یک زمان واحد به مالباختگان پرونده انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه شایعاتی که در فضای مجازی توسط طرفداران متهم منتشر می شود در راستای استمرار فریب مالباختگان است، متذکرشد: مردم برای دریافت آخرین اطلاعات از روند رسیدگی به این پرونده تنها اطلاعیه های رسمی مرجع قضایی را پیگیری و دنبال کنند.

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار