هوشیار عبدالله زاده در گفتگو با تابناک:
رئیس هیات کونگ فو شهرستان پاوه در این ارتباط گفت:کونگ فو کاران پاوه‌ای با کسب ۲ مدال نقره و برنز در مسابقات جهانی کارگران جهان در تهران بار دیگر برای کشورمان افتخار آفرینی کردند.
کد خبر: ۵۷۷۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰ 12 March 2018

هوشیار عبدالله زاده درگفتگو با خبرنگار تابناک افزود:در مسابقات انتخابی تیم ملی که بهمن امسال به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد ۱۰ نفر از کونگ فو کاران پاوه‌ای با درخششدر این مسابقات جواز حضور در مسابقات جهانی کارگران را دریافت کردند.

 وی خاطر نشان کرد: این قهرمانان با دریافت جواز حضور در مسابقات جهانی کارگران که از ۱۶ الی ۱۹ اسفند با حضور ۱۸ کشور در تهران برگزار شد، شرکت کردند.

رئیس هیات کونگ فو شهرستان پاوه در ادامه افزود: در این مسابقات ۲ نفر کونگ فو کاران پاوه‌ای بنام ‘پیشوا معاذی’ و ‘یاسر قادری’ به مدال نقره و برنز دست پیدا کردند و درقسمت تیمی در بخش تکنیک و هنر‌های رزمی که به صورت تیمی و با لباس کُردی اجرا شد، مقام سوم جهان را از آن خود کردند.

عبدالله زاده با اظهار خرسندی از درخشش کونگ فو کاران پاوه‌ای در مسابقات جهانی گفت: به منظور تجلیل از این قهرمانان مراسم ویژه‌ای برگزارخواهیم کرد.

لازم بذکر است،قهرمان کونگ فو شهرستان،نارضایتی و نگرانی خود را از عدم حمایت و توجه اداره ورزش و جوانان اعلام کردند و  اعلام داشتند که فقط شخص آقای عبدالله زاده به عنوان رئیس هیات کونگ فو از آن‌ها حمایت کرده است.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۱ هزار نفر جمعیت در ۱۳۰ کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.

گفتگو از صهیب زربان

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار