فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: راهپیمایی عظیم ملت ایران در روز 22 بهمن، نمادی از اتحاد ملت بزرگ ایران اسلامی است.
کد خبر: ۵۶۴۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹ 11 February 2018

به گزارش خبرنگار تابناک  سردار "منوچهر امان اللهی" در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه اظهارداشت: مردم ایران اسلامی در این روز با مشت های گره کرده به جهانیان نشان می دهند که همچنان پی رو مشی استکبار ستیزی بنیانگذار کبیر انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه در این روز فریاد استکبار ستیزی یک ملت به صورت یکپارچه به گوش جهانیان می رسد، افزود: دشمنان ایران اسلامی با دیدن این اتحاد از رسیدن به اهداف خود مایوس می شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گسترش امنیت را یکی از دستاوردهای انقلاب دانست و گفت: انقلاب و دفاع مقدس به ملت ما درس ایثار و شهادت داد و امروز با کمک این آموزه ها امنیت در کشور نهادینه شده است.

سردار امان اللهی با بیان اینکه ایران تنها کشور امن در منطقه خاورمیانه است، توضیح داد: ایرانیان خود را در مقابل برقراری نظم و امینت مسوول می دانند و قدردان آرامش حاکم در کشور هستند.

وی حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه را یک وظیفه همگانی دانست و اظهارداشت: این راهپیمایی عظیم اتحادی که رهبر کبیر انقلاب در دل ایرانیان ایجاد کرد را باری دیگر به جهانیان گوش زد می کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه توضیح داد: مردم با مشت های گره کرده خود در این راهپیمایی به دشمنان نشان می دهند که پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و اجازه نفوذ به استکبارگران را نخواهند داد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه سبزپوشان ناجا به منظور برقراری نظم در کنار راهپیمایان هستند، گفت: تردد خودرو ها در مسیر راهپیمایی از مسجد جامع تا چهار راه بسیج ممنوع است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهارداشت: خیابان های موازی از جمله بنت الهدی به خیابان شهید اشک تلخ، بلوارمصطفی امامی به خیابان کوهساری به عنوان خیابان های جایگزین در نظر گرفته شده اند.

سردار امان اللهی با بیان اینکه در کوچه های منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی نیز محدودیت هایی وجود دارد، گفت: پرسنل راهور در مسیرهای جایگزین مستقر شده اند تا تردد خودروها در این مسیرها را روانسازی کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر پرسنل راهور ماموران انتظامی نیز به منظور ایجاد نظم و امنیت در طول مسیر راهپیمایی و خدمات دهی به مردم در کنار آنان هستند.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار