شهاب نادری در گفتگو با تابناک:
نماینده پاوه و اورامانات از آغاز عملیات تجهیز بیمارستان جدید پاوه از ۱۵ اسفند ماه سال جاری با پیگیری های صورت گرفته خبر داد.
کد خبر: ۵۶۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵ 05 February 2018

 

شهاب نادری در گفتگو با خبرنگار تابناک افزود:بیمارستان ۶۴ تختخوابی جدید پاوه بعنوان یک مطالبه به حق مردم شهرستان پاوه در روز پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ مراسم کلنگ زنی و ساخت آن شروع شد و قرار بر آن بود در سال ۱۳۹۰ تکمیل و به بهره برداری برسد اما متاسفانه تا به امروز این موضوع صورت نگرفته است .

وی خاطر نشان کرد:با حضورعلیزاده معاون وزیر راه و شریفی مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه و مدیر عامل شرکت نودشه پیمانکار بیمارستان جدید پاوه نشستی را در خصوص آخرین وضعیت این بیمارستان ۶۴ تختخوابی برگزارشد.

وی افزود: با توجه به طولانی شدن مدت ساخت و بهره برداری این بیمارستان که از مطالبات به حق مردم شریف پاوه می باشد و پس از جذب اعتباری بالغ بر ۱۱/۵ میلیارد تومان برای تجهیز این بیمارستان امروز با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی و پیمانکار این پروژه که وظیفه تکمیل پروژه و تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی داشتند نشستی برگزار شد و خروجی آن چند مصوبه داشت.

نادری با تاکید بر اینکه عملیات تجهیز این بیمارستان از ۱۵ اسفند ماه شروع می شود گفت : پیمانکار پروژه شرکت نودشه موظف شد تجهیزات پنجگانه بیمارستان شامل رختشویخانه ، آشپزخانه C.SR ، آزمایشگاه و تصویر برداری را آماده و تا تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۶ جهت تجهیز بیمارستان تحویل مسئولان دانشگاه علوم پزشکی دهد.

نماینده اورامانات ادامه داد و گفت : همچنین پیمانکار این پروژه متعهد گردید سایر قسمتهای باقی مانده و اصلی و جنبی پروژه را پس از تجهیز بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی تکمیل و آماده بهره برداری کند.

نادری در پایان گفت : قطعا بصورت جدی پیگیر این موضوع و تکمیل و بهره برداری این بیمارستان هستم و هیچ کوتاهی در این زمینه را از هیچ کسی قبول نخواهم کرد.

گفتنی است بیمارستان ۶۴ تختخوابی پاوه در زمینی با مساحت ۱۲ هزار متر مربع و زیر بنایی در حدود هفت هزار و ۷۵۶ متر مربع در پنج طبقه در سال ۱۳۸۸ با حضور مسئولان وقت کلنگ زنی شده است و وزارت راه و شهرسازی موظف شد عملیات ساخت آن را برعهده بگیرد و جهت تجهیز و بهره برداری آن را تحویل دانشگاه علوم پزشکی دهد اما متاسفانه با گذشت بیش از ۸ سال هنوز این مطالبه مردم محقق نشده است که امید می رود با پیگیری های صورت گرفته توسط نماینده اورامانات این مطالبه مردم در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

گفتگو : فرهاد صالحی

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار